Naturhouse - hubnutí s výživovým poradcem recenze, diskuze, zkušenosti

Zkušenosti Naturhouse - hubnutí s výživovým poradcem a recenze Naturhouse - hubnutí s výživovým poradcem

Autor recenze: Jana Halamová, kategorie: Hubnutí

Konzultace hubnutí Naturhouse je firmou, která působí ve 40 zemích světa a která pomohla zhubnout již více než 4 milionům lidí. Společnost Naturhouse (často se setkáte i s názvem Natur House) poskytuje svým zákazníkům osobní dietetické poradenství zdarma. V České republice má šest desítek poboček, kde pracují pečlivě vyškolení výživový poradci.

Hubnutí Naturhouse

Individuální dietetický plán zdarma

První návštěvu a konzultaci na pobočce Naturhouse, doporučuji dopředu sjednat přes internet. Zvolíte si pobočku a datum. Úvodní schůzka trvá zhruba 30 minut a v jejím rámci vám bude provedena bezbolestná analýza složení vašeho těla (pomocí speciálního zařízení) a obdržíte jídelníček sestavený vám na míru a řadu odborných doporučení s ohledem na váš zdravotní stav a možnosti. Jídelníček je sestaven tak, aby byl chutný, vyvážený a pouze z běžně dostupných potravin.

Cílem není trápit vás hlady, ani předepisovat "zázračné" pilulky na hubnutí (které nejspíš znáte z televize). Cílem je dosáhnout přijatelné váhy zdravou a udržitelnou cestou. Nově nabitou váhu je třeba si udržet a vyvarovat se nechtěného jojo efektu.

Video o tom jak probíhá návštěva v Naturhouse

Co vás nejspíš bude zajímat

Jsou všechny schůzky a poradenství opravdu zadarmo?
Ano, jsou.
Jak Naturhouse vydělává peníze, pokud jsou konzultace zdarma?
Naturhouse prodává doplňkové produkty pro podporu hubnutí. Tyto produkty jsou výhradně na bylinné bázi a mají veškeré potřebné certifikáty. Cena je stanovena rozumně, nejedná se o "produkty za tisíce", ani o předražené "zázračné" pilulky.
Mohu produkty Naturhouse zakoupit i někde jinde?
Naturhouse si své produkty sám vyrábí a je i jejich výhradním prodejcem, produkty Naturhouse tak nelze zakoupit nikde jinde, než na jednotlivých pobočkách.
Kolik stojí celá procedura hubnutí?
Cena je vždy individuální. Každý člověk je jiný a zároveň potřebuje zhubnout jinou váhou, proces hubnutí a potřebná doba je tak vysoce individuální. Cena se proto nedá přesně stanovit bez konzultace s výživovým poradcem. Důležité však je zmínit, že celý vztah mezi klientem a Naturhouse není podmíněn jakoukoliv smlouvou, či jinými závazky.

Recenze skutečných zákazníků Naturhouse v ČR

Marie Lomská, Nové Homole

Hubnutí Naturhouse

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky.

Hana Netolická, Pardubice

Hubnutí Naturhouse

Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl a jsem na sebe nesmírně pyšná. Do dietetického centra NATURHOUSE jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme společně.

Dáša Štummerová, Liberec

Hubnutí Naturhouse

Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla. Pochvaluje si Dáša Štummerová, která díky příjemnému a motivujícímu přístupu výživových poradců v libereckém dietetickém centru NATURHOUSE zhubla 33,5 kg.

Výhody

  • Všechny konzultace Naturhouse jsou zdarma
  • Zdarma dostanete jídelníček na míru a řadu doporučení
  • Motivující a osobní přístup od výživových poradců
  • Pobočky Naturhouse jsou na desítkách míst v ČR
  • Nejste svázáni jakoukoliv smlouvou

Nevýhody

  • Nutnost navštěvovat průběžně pobočky Naturhouse

Je Naturhouse podvod?

Recenze skutečných zákazníků a počet poboček, které jsou v České republice úspěšně provozovány dokazují, že se nejedná o podvod. Firma Naturhouse poskytuje bezplatné poradenství a prodává své bylinné doplňky stravy, neslibují zázraky. Budete-li dodržovat jejich rady, stravovat se správným způsobem a zapojíte-li také lehký pohyb, jsou uvedené výsledky snadno dosažitelné.

Hodnocení autora recenze: 70 %

Přejít na stránky recenzovaného produktu

Naturhouse zkušenosti a diskuse

  • Pište prosím česky, spisovně a s diakritikou
  • Vyvarujte se vulgárních slov a popisujte svou zkušenost věcně
  • Dodejte důvěryhodnost své recenzi např. uvedením podrobností a svého jména