ZalozFirmu.cz - založení společnosti online recenze, diskuze, zkušenosti

Zkušenosti ZalozFirmu.cz - založení společnosti online a recenze ZalozFirmu.cz - založení společnosti online

Autor recenze: Martin Tobolka, kategorie: Služby

Společnost ZalozFirmu.cz nabízí založení s.r.o. (společnost s ručením omezeným) a založení a.s. (akciová společnost) a sjednání živnostenského oprávnění (OSVČ) přes internet - a to za nejlepší možnou cenu (celý proces je zdarma, platíte pouze zákonem dané poplatky) a bez nutnosti fyzicky navštěvovat úřady (firmě předáte plnou moc, aby mohla jednat za vás). Vše podle legislativní úpravy z roku 2014.

ZalozFirmu.cz

Postup při zakládání nové společnosti

Ať už zakládáte společnost s ručením omezeným (s.r.o.), akciovou společnost (a.s.), anebo potřebujete zařídit živnostenský list, postup je vždy stejný:

 1. Vyplnění online žádosti - postupně vyplníte několik formulářů
 2. Vytvoření všech potřebných dokumentů k zakládané firmě (systém vše ihned automaticky vygeneruje, vy jen doplníte případné chybějící drobnosti a podpisy)
 3. Ověřený podpis dokumentů žadatelem (buď elektronickým podpisem, anebo na poště přes Checkpoint) a přiložení (stačí oskenovat a poslat mailem) občanského průkazu
 4. Uhrazení poplatků dle vystavené faktury a případné složení základního kapitálu
 5. Převzetí registrované firmy (žadatel obdržíte veškeré materiály k firmě)

K založení s.r.o. vám stačí jedna koruna!

Od ledna 2014 stačí k založení společnost s ručením omezeným jediná koruna česká. Nemusíte tak již jako dříve skládat minimálně 200 000 Kč. To celý proces výrazně zjednodušuje a zpřístupňuje většímu počtu žadatelů.

Výhody

 • Vyřízení zdarma
 • Založení s.r.o., a.s. a živnostenského oprávnění přes internet
 • Nemusíte fyzicky obcházet úřady a notáře
 • Platíte pouze zákonem stanovené poplatky

Nevýhody

 • Při registraci vám bude založen bankovní účet u České spořitelny

Je to bezpečné?

ZalozFirmu.cz úspěšně založilo již více než 5000 firem, podle recenzí na internetu je celý proces skutečně funkční a ověřený. Nejedná se tedy rozhodně o podvod, ani jinou nekalou praktiku. Společnost skutečně funguje tak, jak je popisováno a můžeme ji doporučit.

Založení vlastní firmy, anebo koupě ready-made?

Založení vlastní firmy na míru je vhodnější způsob. Zabere sice o něco více času, než koupě již hotové firmy. Nadruhou stranu máte celý proces pod kontrolou, znáte historii firmy (žádná není) a výsledná částka včetně všech poplatků je minimálně srovnatelná - spíše menší. Doporučujeme tedy založení vlastní firmy na míru.

Recenze uživatele

Zakládali jsme s.r.o. a celý proces vyšel zhruba na 16 000 Kč, vyplnění online žádosti zabralo asi 30 minut. Vzhledem k tomu, že jsme neměli elektronický podpis, museli jsme kvůli ověření podpisu na poštu (kde mají pobočku Checkpoint). Celý proces byl opravdu rychlý a jednoduchý. Navíc komunikace ze strany ZalozFirmu.cz probíhala vážně ukázkově - provozovatelé byli neustále k dispozici a reagovali na naše otázky.

Hodnocení autora recenze: 100 %

Přejít na stránky recenzovaného produktu

ZalozFirmu.cz zkušenosti a diskuse

 • Pište prosím česky, spisovně a s diakritikou
 • Vyvarujte se vulgárních slov a popisujte svou zkušenost věcně
 • Dodejte důvěryhodnost své recenzi např. uvedením podrobností a svého jména