Bobble filtrační láhev recenze, diskuze, zkušenosti

Zkušenosti Bobble filtrační láhev a recenze Bobble filtrační láhev

Autor recenze: Bára S., kategorie: Zboží

Přestože to většina z nás ví, nedokážeme se ji vzdát.. Za balenou vodu platíme nejen penězi, ale i životním prostředím. Proto Richard a Stephanie Smiedtovi, zakladatelé značky BOBBLE přijali výzvu a se svými zkušenostmi nabranými desítkami let ve vývoji technologických a desinových inovativních řešeních přišli s filtrační láhví, která je schopná nám dopřát čerstvou, čistou a přenosnou vodu a zároveň minimalizovat náklady na její výrobu a pořízení.

Bobble - filtrační lahve

Naštěstí pro nás se odmítli vzdát hezkého designu na úkor funkčnosti. Tvar láhve navrhl světoznámý designér Karim Rashid, který získal v tomto oboru více než 300 odborných cen. Dnes je tato láhev rozšířena ve všech státech USA, dostupná ve více než 30 000 obchodech a 28 zemích na pěti kontinentech. Prodali jich už miliony kusů.

Proč koupit láhev Bobble?

V láhvi je umístěn unikátní uhlíkový filtr, který má kladný elektrický náboj, takže na sebe dokáže vázat nečistoty a chemikálie z vody. Čistí tedy vodu přímo během její konzumace, protože při průtoku vody filtrem jsou negativně nabité ionty nečistot přitahovány ke kladně nabité uhlíkové drti. Podle testů, které byly provedeny, jeho kvalita převyšuje úroveň mezinárodního standardu NFS 42 pro redukci chlóru ve vodě a jeho zápachu.

Životnost uhlíku dosahuje 150 l vody, takže zhruba 2 měsíce. Po uplynutí jeho životnosti nemusíte kupovat znovu celou láhev, ale stačí vám dokoupit si uhlíkový filtr náhradní. Nyní můžete na našem trhu kromě klasické láhve sehnat i konvice, dětské mini bobble lahvičky a čistítka.

Výhody

  • Snadné použití
  • Láhev je cenově dostupná
  • Je šetrná k životnímu prostředí – výrazně snižuje spotřebu pet-lahví a je vyrobena z recyklovatelného materiálu
  • Mnoho barevných variant – její design se bude zamlouvat každému
  • Vhodná pro různé příležitosti – do školy, do práce, na cesty, na sport

Nevýhody

  • Vyšší počáteční investice
  • Pouze na čistou vodu bez příchutí

Kde koupit lahev Bobble?

Největší nabídku lahví Bobble má internetový obchod Zoot.cz, kompletní nabídku Bobble naleznete zde. Obchod Zoot.cz má svá výdejní místa mají v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Brně a v Bratislavě. Pokud si vyberete osobní vyzvednutí, nebudete platit žádný poplatek za doručení. Další variantou je poslání přes kurýrní službu PPL – ta vás vyjde na 99Kč. Poslední variantou je zaslání a osobní vyzvednutí přes Uloženku.

Hodnocení autora recenze: 80 %

Přejít na stránky recenzovaného produktu

Bobble filtrační láhev zkušenosti a diskuse

  • Pište prosím česky, spisovně a s diakritikou
  • Vyvarujte se vulgárních slov a popisujte svou zkušenost věcně
  • Dodejte důvěryhodnost své recenzi např. uvedením podrobností a svého jména