Happy Socks - originální designové ponožky recenze, diskuze, zkušenosti

Zkušenosti Happy Socks - originální designové ponožky a recenze Happy Socks - originální designové ponožky

Autor recenze: Bára S., kategorie: Zboží

Happy Socks jsou originální designové ponožky. Značka byla založena roku 2008 ve Švédsku dvěma přáteli Viktorem Tellem a Mikaelem Söderlindhem. Jsou ideální dvojka - Viktor je grafik a Mikael je skvělý obchodník. Rozhodli se proto realizovat svoji myšlenku, že budou šířit mezi lidi dobrou náladu jedním z nejzásadnějších kousků našeho šatníku a vytvoří kreativní designové ponožky.

Ponožky Happy Socks

Ponožky Happy Socks střídají barvy a vzory jak na kotníkových ponožkách, tak na dlouhatánských nadkolenkách. Zanedlouho se Happy Socks staly hitem a nyní se prodávají ve více než 70 zemích po celé zeměkouli.

Zobrazit kompletní nabídku veselých ponožek Happy Socks

Barevné a veselené ponožky

Ponožky Happy Socks jsou symbolem kvality a poctivého řemesla. K jejich výrobě se používá česaná bavlna té nejvyšší kvality pro jejich dlouhou životnost. Odolnost je zajištěna zesílenou špičkou a patou. Ponožky také samozřejmě prochází testem kvality a to hned dvakrát a také procesem zvaným Silicon Washing, který zajišťuje, že lépe sedí na noze a při praní se nesrazí. Ve Švédsku sice vznikla myšlenka, ale realizace probíhá v Turecku. Happy Socks se šijí v tureckém rodinném podniku, který má tradici v oboru více než 30 let. Firma mimo ponožek produkuje také dámské punčochy. Ty jsou vyráběny v Itálii, která zaručuje jejich vysokou kvalitu.

Happy Socks

Značce záleží nejen na zákaznících, ale i na jejich zaměstnancích. Happy Socks proto dbá na etické podmínky práce podle normy ISO 9001 a je člen BSCI.

Výhody

  • Vysoká kvalita
  • Výborně sedí na noze
  • Hravý a neotřelý design
  • Můžete dát najevo své rozpoložení něčím tak jednoduchým, jako jsou ponožky
  • Tak široký výběr u ponožek nebudete čekat

Nevýhody

  • Vyšší cena

Hodnocení autora recenze: 90 %

Přejít na stránky recenzovaného produktu

Happy Socks zkušenosti a diskuse

  • Pište prosím česky, spisovně a s diakritikou
  • Vyvarujte se vulgárních slov a popisujte svou zkušenost věcně
  • Dodejte důvěryhodnost své recenzi např. uvedením podrobností a svého jména