Herschel Supply - batohy, tašky, zavazadla recenze, diskuze, zkušenosti

Zkušenosti Herschel Supply - batohy, tašky, zavazadla a recenze Herschel Supply - batohy, tašky, zavazadla

Autor recenze: Bára S., kategorie: Zboží

Značku Herschel Supply založili v roce 2009 dva kanadští bratři Jamie a Lyndon Cormackovi. Její název Herschel odvodili od kanadského města se 30 obyvateli, v němž vyrůstali oni sami a další dvě generace jejich rodiny. Nyní má společnost sídlo ve Vancoveru a produkuje batohy, tašky, cestovní zavazadla a další doplňky.

Herschel Supply

Herschel Supply batohy a tašky

Výrobky Herschel Supply najdou své příznivce mezi těmi, kteří hledají funkčnost a zároveň od výrobku očekávají osobitost. Cílem společnosti je navrhovat a vytvářet produkty, které budou maximálně nadčasové s kapkou originálního vintage stylu, vždy do každého detailu propracované. V současnosti Herschel Supply produkuje 4 kolekce - Classics, Kids Collection, Studio Collection a Bad Hills Collection.

Herschel Classic

Výrobky z této designové řady jsou inspirovány klasickými siluetami a zaměřují se na funkčnost a běžné každodenní použití. Každý z produktů ve Vás vyvolá nostalgii a zároveň Vám nabídne moderní funkčnost.

Zobrazit kompletní nabídku Herschel Supply

Herschel Kids Collection

Tato řada je vytvořena - jak název napovídá - speciálně pro děti. Klasické produkty jsou v menších velikostech a nabízejí se v rozmanitějších barvách, aby zaujaly právě nejmenší.

Herschel Studio Collection

Tato řada znázorňuje kreativitu a představivost designérů Herschel Supply. Jsou inspirováni vším, co se odehrává kolem nich – přírodou, ale i městem. Kolekce je pro ty z Vás, kteří chtějí něco odlišného a ještě více kreativního.

Herschel Supply

Herschel Bad Hills Collection

V Herschel Supply jsou kreativní a velmi rádi experimentují a nejen díky tomu se zrodila řada Bad Hills Collection. Neplatí zde žádná nařízení a pravidla a proto se nebojí kombinovat staré s novým a přinášet inovativní, progresivní názory na život.

Výhody

  • Produkty vyrobené pouze z kvalitních materiálů
  • Rozmanitá kolekce – tašky do práce, batohy, cestovní tašky, ale i peněženky a kosmetické taštičky v různých velikostech a unkátních designech
  • Každý z výrobků je vysoce funkční a do detailu propracovaný

Nevýhody

  • Vyšší cena
  • Dostupnost pouze na internetu

Hodnocení autora recenze: 90 %

Přejít na stránky recenzovaného produktu

Herschel Supply zkušenosti a diskuse

  • Pište prosím česky, spisovně a s diakritikou
  • Vyvarujte se vulgárních slov a popisujte svou zkušenost věcně
  • Dodejte důvěryhodnost své recenzi např. uvedením podrobností a svého jména