Gumičky do vlasů INVISIBOBBLE recenze, diskuze, zkušenosti

Zkušenosti Gumičky do vlasů INVISIBOBBLE a recenze Gumičky do vlasů INVISIBOBBLE

Autor recenze: Bára S., kategorie: Zboží

Gumička Invisibobble má velmi specifický spirálový tvar. Díky tomu představuje skutečnou revoluci ve spínání vlasů. Běžné gumičky zanechávají na vlasech viditelné stopy po předchozím sevření a rozpuštěné vlasy už nejsou tak krásně splývavé a dokonalé. Invisibobble je řešením tohoto problému!

Invisibobble

Vlasy s Invisibobble můžete velmi lehce sepnout, aniž byste na nich při opětovném rozpuštění našla jakoukoliv stopu. Její spirálový tvar vlasy udrží v culíku, aniž by na ně vyvíjel přílišný tlak. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv stop, zlámaných či dokonce vytrhaných vlasů. Invisibobble je vhodná pro všechny typy i hustoty vlasů - jak pro vlnité či kudrnaté, tak pro naprosto rovné. Drží opravdu velice dobře.

Gumičky do vlasů Invisibobble

Další výhodou gumičky Invisibobble je materiál, ze kterého je vyrobena. Jak všichni víme, pokud klasickou textilní gumičku nevyhodíme protože praskla, vyhazujeme ji, protože do sebe stačila nasáknout množství stylingových přípravků a dalších nečistot. Invisibobble je vyrobena z odolného plastu a můžete ji omývat jak často budete chtít. Její hladký povrch nedovolí žádné nečistotě, aby se na ní usadila.

Invisibobble

Invisibobble pro vás může být a stylovým módním doplňkem. Vyrábí se v různých barvách, od transparentních po svítivě růžové. Pokud ji nebudete mít zrovna ve vlasech, poslouží vám jako hezký náramek.

Kde koupit Invisibobble?

Popularita Invisibobble se šíří neuvěřítelně rychle. Dnes už ji můžete sehnat ve více než 48 zemích. V České Republice je k dostání ve vybraných kadeřnických salonech nebo přes e-shopy. Výhodnější je samozřejmě využít e-shop, konkrétně dobře známý www.parfemy-elnino.cz ji mají již od 73 Kč. Pokud se budete chtít vyhnout platbě poštovného, nabízí tento e-shop odběrní místa v Praze 3 v Lucemburské ulici, na Praze 1 v pasáži Černá Růže nebo v Nové Pace v Pražské ulici.

Invisibobble

Výhody

 • ve vlasech drží velice dobře, aniž by je poškozovala a zanechávala stopy
 • je vhodná skutečně pro všechny typy vlasů - z rovných nesjede a do kudrnatých se nijak nezamotá
 • vydrží velice dlouho a to díky odolnému a hygienickému materiálu ze kterého je vyrobena (v současnosti se objevují napodobeniny, které se s ní ale minimálně v tomto hledisku nemohou rovnat) nevytahá se - je pružná, takže se snadno vrátí do původního tvaru
 • na ruce se nosí velice dobře - nijak nesvírá a nepřekáží, hezky vypadá
 • dokáže být velice diskrétní - vyrábí se jak výrazné barvy, tak existuje i vyloženě transparentní varianta nebo pro blondýnky světlá, pro brunetky hnědá, pro černovlásky klasická černá
 • balení Invisibobble je velice hezké, můžete proto gumičkami Invisibobble udělat radost třeba kamarádce

Nevýhody

 • vyšší cena
 • horší dostupnost - seženete ji pouze v kadeřnických salonech nebo na e-shopu

Hodnocení autora recenze: 100 %

Přejít na stránky recenzovaného produktu

Gumičky do vlasů INVISIBOBBLE zkušenosti a diskuse

 • Pište prosím česky, spisovně a s diakritikou
 • Vyvarujte se vulgárních slov a popisujte svou zkušenost věcně
 • Dodejte důvěryhodnost své recenzi např. uvedením podrobností a svého jména